Årsmøte Elman Stjørdal/Trondheim

Klubbleder Daniel Voldsund satte i gang årsmøte for klubben i Elman Stjørdal/Trondheim den 13. mars. Årsmøte ble holdt på Elmans lokaler på Sluppen i Trondheim. En viktig sak på årsmøte var å få valgt en nestleder.

Klubben i Elman Stjørdal/Trondheim er ganske ny, og dette var det andre årsmøte i klubbens historie. Daniel har tatt ansvar som klubbleder siden oppstarten. Han jobber til daglig på Stjørdal, så det var et ønske å få valgt en nestleder som til daglig jobber på avdelingen i Trondheim. Valget falt på Kent Erik Fjeld Estensvoll som ny nestleder.

6 av de 10 medlemmene møtte opp på årsmøte (60 % oppmøte). I tillegg til de vanlige årsmøtesakene, ble det diskutert lokale forhandlinger og samarbeidet med de andre Elman-klubbene (Innherred og Steinkjer).

Lars Mjøen fra fagforeninga deltok på møte og orienterte om hva fagforeninga jobbet med, og om tariffoppgjøret som nå er i gang.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *